logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Dovido Çekirdekli Antep Karası 300 g

Dovido Çekirdekli Antep Karası 300 gAdet Fiyatı : 28,95 TL
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Dovido Çekirdekli Antep Karası 300 g

Dovido Siyah Çekirdekli Üzüm

Dovido Siyah Çekirdekli Üzüm & Antep Karası Dovido Siyah Çekirdekli Üzüm demir ve B vitamini yönünden zengin bir üründür. Ayrıca kuru üzüm kateşin adlı maddeyi içerir. Kateşin vücudun kansere karşı korunmasında son derece etken bir maddedir. Uzmanlar günde bir avuç kuru üzün tüketilmesini öneriyor.

Bu ürün 300 gramlık ambalajında tüketime hazırlandı. Bizim Toptan internet mağazasının kuru meyve kategorisi içerisinde ürünü bulabilir ve kapınıza kadar ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.