logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Doritos Shots Taco Baharatlı 26 g 108'li

Doritos Shots Taco Baharatlı 26 g 108'liKoli Fiyatı (108 Adet) : 739,80 TL
Birim Fiyat: 6,85 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Doritos Shots Taco Baharatlı 26 g 108'li

Doritos Shots Taco Baharatlı

Doritos Shots Taco Baharatlı , acı seven çılgın damakların tercih edeceği, çıtır çıtır bir cipstir. Üstelik, 34’lü paketleriyle, kalabalık partilerin minik sürprizleri ve arkadaş ortamlarının eğlenceli paylaşımları için de başvurulacak ana lezzettir.

Doritos Shots, ağzınızdan ateşler saçtıracak kadar baştan çıkarıcıdır. Kendinizi sağlam bir ejderha gibi hissetmenize yol açar. Fiyatları gayet uygun olan bu ürünleri, okul teneffüslerinde, maçlarda veya sinema ortamlarında da sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. 

Biber yoğunluğunun kokusu ve tadı, cipsin kütürdeyen tadıyla bütünlenince, aroması oldukça yoğun bir yiyecek tükettiğinizi göreceksiniz. Üçgen stilleri, hışırdayan alevli paketi ve Mexicano biberlerinden gelen vurucu etki sizin için vazgeçilmez olacaktır.

Zoru denemeyi arzulayan cips severlerin dayanıklı damak tatlarına hitap eden, bu bol biberli, baharatlı ve acılı şölen isabetli olacaktır. Özellikle, gençlerin severek bitirdikleri paketlerin, arkasından bir yenisi daha gelecektir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.