logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Domestos Okaliptus Çamaşır Suyu Ultra 810 g

Domestos Okaliptus Çamaşır Suyu Ultra 810 gAdet Fiyatı : 29,90 TL
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Domestos Okaliptus Çamaşır Suyu Ultra 810 g

Domestos Ultra Çamaşır Suyu Okaliptus Ferahliği 810 Gr

Temizlik ürünleri hem kıyafetlerimiz hem de vücudumuzla doğrudan ilgili çok önemli ürünlerdir. Bu ürünler sayesinde temizlik ihtiyaçlarımızı tam olarak karşılama şansına sahibiz. Temizlik ürünlerinin kullanılmadığı durumlarda, temizlik işlemleri doğru şekilde gerçekleştirilemez ve bu nedenle birçok insan olumsuz sağlık sorunları görebilir. İnsanların dikkat etmesi gereken en önemli şey temizliktir.

Giysilerin temizlenmesi en önemli konulardan biri de deterjan seçimidir çünkü onlar hep üzerimizdedir. Giysileri tamamen temizlemek için uygun deterjanları kullanmalısınız. Domestos Ultra Çamaşır Suyu Okaliptus Ferahliği 810 Gr ürünü sayesinde güçlü formülü ile beyaz çamaşırlarınız da sorunsuzca temizlenebilecektir. Sitemizin temizlik bölümünde bulabileceğiniz bu ürün sayesinde, kıyafetlerinize eksiksiz bir hijyen hissi sağlayabilir ve sağlıklı bir temizlik sürecinin tadını çıkarabilirsiniz.

Ürünün eşsiz aroması ve kokusu sayesinde çamaşırlarınız da çok güzel kokar. Canlandırıcı bir etkiye sahip olan Domestos Eucalyptus 810 g, beyazlatma için raflarınızda her zaman durmalıdır. Evinizdeki her köşeyi, endişelenmeden ve uzun bir zaman kaybetmeden kolayca temizleyebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.