logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Domestos Limon Çamaşır Suyu Klasik 810 g

Domestos Limon Çamaşır Suyu Klasik 810 g


Adet Fiyatı : 14,95 TL
Koli Fiyatı (20 Adet) : 299,00 TL
Birim Fiyat: 14,95 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 11.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Domestos Limon Çamaşır Suyu Klasik 810 g

Domestos Limon Ferahlığı 810 Gr

Uygulandığı tüm yüzeylerde adeta bir hijyen katmanı oluşturan Domestos Limon Ferahlığı ultra güçlü bir ürün. Özel formülü sayesinde tüm bakteri ve virüsleri yok eder. Çamaşır suyunun klasik kokusundan arındırılmış olması, kullanım esnasında rahatsızlık vermesini de önlüyor. Ürün hoş bir limon kokusuna sahip.

Domestos Limon Ferahlığı yoğun bir kıvama sahiptir. Bu sayede hemen akıp gitmez ve çok daha kolay bir şekilde hijyen elde etmenizi sağlar. Klozet, lavabo gibi hijyen gerektiren tüm ortamlarda güvenle kullanabilirsiniz.

Ambalaj içerisinde 810 gr çamaşır suyu mevcut. Ürünü Bizim Toptan internet mağazasının çamaşır suyu kategorisinden temin edebilirsiniz. Aradığınız tüm temizlik malzemeleri için internet mağazasını ziyaret etmeniz kafi.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.