logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Domestos Kar Beyaz Çamaşır Suyu Ultra 3,438 kg
  • resm Domestos Kar Beyaz Çamaşır Suyu Ultra 3,438 kg

Domestos Kar Beyaz Çamaşır Suyu Ultra 3,438 kgAdet Fiyatı : 89,90 TL
Koli Fiyatı (4 Adet) : 359,60 TL
Birim Fiyat: 89,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Domestos Kar Beyaz Çamaşır Suyu Ultra 3,438 kg

Domestos Ultra Çamaşır Suyu Kar Beyazı 3438 Gr

sitemizdeki nadide temizlik deterjanlarından biridir. Çamaşır suyu kategorisi içinde satılan ve kar beyaz yapma garantisi sunan bu ürün ile çamaşır suyuna olan bakış açınız bile değişebilir. Temizlik kategorisi içinde satılan ultra yoğun bir ağartıcıdır.

Beyaz kapaklı plastik ambalajlarda satışa sunulan ürün, güçlü kimyasal formülü ile dikkat çeken ürünlerden biridir. 3500 gram ağırlığındaki çamaşır suyu, yoğun formülü sayesinde kolayca tüketilir ve uzun süreli kullanım sağlar. Ultra yoğun ağartıcının kimyasal bileşeni mikropları öldürmeye ve lekeleri çıkarmaya yardımcı olan kimyasallar içerir. Yoğun ağartıcı kıvamı, kullanıldığı alanda yıpranmayı önler, bu da onu hem etkili hem de verimli kılar.

Kullanıldığı alanda hijyenik ve koruyucu bir kalkan sağlayan kar beyaz etkisi, uzun süreli etkisiyle mikropların çok hızlı büyümesini önler. Banyolarınızda, mutfaklarda ve tuvaletlerde, çok küçük miktarlarda ve beyaz çamaşırlarınızda kullanabileceğiniz çamaşır suyu çeşitlerinden biridir. Ambalaj üzerindeki talimatlara uygun olarak, lekeleri çıkaran ve hijyen sağlayan ağartıcıyı doğrudan veya seyrelterek kullanabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.