logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Domestos Dağ Esintisi Çamaşır Suyu Ultra 2 kg

Domestos Dağ Esintisi Çamaşır Suyu Ultra 2 kg

3 Adet üzeri 33,96 TL

Adet Fiyatı : 34,95 TL
Koli Fiyatı (9 Adet) : 305,55 TL
Birim Fiyat: 33,95 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 17.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Domestos Dağ Esintisi Çamaşır Suyu Ultra 2 kg

Temizliğin doğal esintisiyle, doğanın içinde güzel kokuları da bir araya getiren çamaşır suyu, temizliklerinize hijyen katarken kokusuyla da büyüleyecektir. Domestos dağ esintisi evinizin her köşesinde kullanabileceğiniz güzel ve hoş kokusuyla temizliğinize eşlik edecektir.
Temizlik ürünü olarak, zirvede olan güzel kokuların bir araya gelerek Domestos dağ esintisi şişesinde buluşması, sizi ve yaşam alanınızı özel kılacaktır. Güzel kokulu, hijyen malzemesi olarak kullanırken de ferahlığını kokusunda duyacaksınız.
Güzel temizlik kokusunu evinizin her köşesinde duymak istiyorsanız, çamaşır suyunun dağ esintisiyle birleştiği temizlik ürününde, evinizde kalıcı bir hijyen kokusu bıraka bilirsiniz. Özel formülüyle temizlikle ilk sıralarda yer alan çamaşır suyu, ferah ve çiçeksi kokuları buluşturmuştur.
Çamaşır suyuyla hijyeni bir araya getiren dağ esintisi, güzel kokusu ve büyüleyici ferahlığıyla temizliğinizde destekçiniz olacak, evinizi kolay bir şekilde temizlemenize yardımcı olarak, ferahlık katacaktır.


Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.