logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Dolcia Muzlu Puding 4x110 g

Dolcia Muzlu Puding 4x110 gAdet Fiyatı : 45,00 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Dolcia Muzlu Puding 4x110 g

Dolcia Muzlu Puding 4x110 Gr

Dolcia muzlu puding, muzun en güzel halini sofralarınıza taşıyor. Dolcia Muzlu Puding uzman personeller tarafından özenle hazırlanmış formülü ve ambalajı ile pudingin muzla buluşup sofralarınıza ulaşmasına aracılık ediyor. 

Dolcia muzlu puding özenle tasarlanmış ambalajı sayesinde her zaman size kolay bir tüketim sunmaya hazır. Çocuklarınızın beslenme çantasına koymanız için de güzel bir tatlı seçeneği olacaktır. 

Dolcia Muzlu Pudingin lezzeti de ambalajı kadar özenle hazırlanmıştır. Artık yemeklerden sonra tatlı yapma derdine son verebilirsiniz. Dolcia puding ile en az annenizin elinden çıkmış kadar lezzetli bir tatlı tercihiniz var. 

Dolcia muzlu puding doyurucu özelliği sayesinde ara öğün olarak kullanmak için uygun bir üründür. Üstelik kolay açılan ve kolay tüketilen tasarımı ile sizi fazla uğraştırmaz. Pudingin muzla buluşmasını seviyorsanız Dolcia muzlu pudingin uzman personeller ile hazırlanmış formülü gününüzün güzel geçmesine yardımcı olacak. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.