logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Doğuş Siyah Filiz Çay 1 kg

Doğuş Siyah Filiz Çay 1 kgAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Doğuş Siyah Filiz Çay 1 kg

Doğuş Siyah Filiz Çay 1 Kg

Sofraların vazgeçilmezi olan çay, lezzet haritamızda büyük öneme sahip. En lezzetli çay yapraklarını toplayarak sizin için içime hazır hale getiren Doğuş markası memnuniyet uyandırmaya devam ediyor. Doğuş Filiz muhteşem aroması ile sizin için adeta özel olarak hazırlanmış. Yoğun dem ve yumuşak rayihası ile tercih edilmesi gereken muhteşem seçeneklerin başında geliyor.

Doğuş Siyah Filiz Çay 1 Kg paketlerde satışa sunuluyor. Bu paketi en uygun fiyata nasıl satın alabilirim diye merak eden kişilerin öncelikli olarak Bizim Toptan’a göz atması gerekir. Piyasada yer alan en kaliteli ürünleri en uygun fiyata alabilmeniz için gerekli olan tüm önlemler bizzat firma tarafından alınmış durumda!

Lezzeti denemeden satın almak istemeyen kişiler için daha küçük paketlemeler de mevcut. Ayrıca daha hızlı bir servisi tercih eden bireylerin muhakkak sallama seçeneklere de bir göz atması tavsiye ediliyor. Tüm bu ürünlere Bizim Toptan aracılığı ile erişim sağlayabilirsiniz! Uygun fiyat yüksek kalite Bizim Toptan ile kapınıza kadar gelecek!

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.