logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Dixi Çam Yüzey Temizleyici 2,5 L
  • resm Dixi Çam Yüzey Temizleyici 2,5 L

Dixi Çam Yüzey Temizleyici 2,5 LAdet Fiyatı : 84,95 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Dixi Çam Yüzey Temizleyici 2,5 L

Dixi Çam 2,5 LT

Dixi Çam yüzey temizleyicinin keskin çam aroması ile evlerinize ve iş yerlerinize ferah bir hava katabilirsiniz. Mekanlarınızdaki tüm yüzeylere herhangi bir zarar vermeden temizleyebilen Dixi Çam temizleyiciler, banyo ve mutfak gibi yerlerde yer alan fayanslarda da kullanabileceğiniz temizleyici ürünleridir.

Ahşap ve parke temizlikleri için de tercih edilen Dixi Çam, 2,5 LT’lik kutusu ile uzun süreli kullanım imkanını sizlere sunmaktadır.

Bizim Toptan internet mağazamızdaki sıvı temizleyiciler kategorisinde yer alan çam kokulu yüzey temizleyici sayesinde mekanlarınızın hijyen koşullarına uygun hale gelmesini sağlayabilir ve hoş kokular ile içinizi ferahlatabilmesini sağlayabilirsiniz. Siparişlerinizi internet mağazamız üzerinden bizlere ulaştırabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.