logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Didi Soğuk Çay Şeftali 500 ml 12'li

Didi Soğuk Çay Şeftali 500 ml 12'liPaket Fiyatı (12 Adet) : 178,81 TL
Birim Fiyat: 14,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Didi Soğuk Çay Şeftali 500 ml 12'li

Çaykur ülkemizin en sevilen, en çok tüketilen ve en kaliteli çay markalarından birisidir. Çay yapraklarını incelikle toplayıp doğal işlemlerden geçiren Çaykur, bu sefer de çayın soğuk türü ile karşımıza çıkmış bulunuyor.

Aynı çay gibi ülkemiz insanları tarafından çok sevilen Didi, sıcak zamanların karşısında sizin en büyük yardımcınızdır. Enfes şeftali tadı ile sizi ferahlatır, damağınız lezzetin farkına varır. Özellikle çay severlerin sıcak hava şartları yüzünden enerjisinin kalmaması, bunalması, Didi Soğuk Çay Şeftali’yi bir adım öne çıkarmaktadır. Soğuk içimi sayesinde sizi ferahlatır, enerjinizi yerine getirir.

Buzlu çay (aynı zamanda Ice Tea olarak da geçiyor), adından da anlaşılabileceği üzere soğuk bir çay türüdür. Soğuk çay şekerli ve şekersiz olarak ikiye ayrılmaktadır. Kolay taşınabilir paketi sayesinde ve oldukça popüler olan çay içeceğine farklı bir bakış getirmesiyle çok içilen bir içecek türü hâline gelmeyi başarmıştır. Siz de bu eşsiz lezzeti deneyebilirsiniz.

Bir kez içenin bir daha vazgeçmediği Didi Soğuk Çay Şeftali Bizim Toptan’da!

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.