logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Didi Soğuk Çay Limon 2,5 L

Didi Soğuk Çay Limon 2,5 LAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Didi Soğuk Çay Limon 2,5 L

Didi Soğuk Çay Limon 2,5 Lt

Didi Soğuk Çay Limon 2,5 Lt muhteşem lezzet, ferahlık ve nitelikli içeriği le göz dolduruyor. Yerli sermaye ile imal edilmiş olması da bu çayın tercih edilirliğini artıran sebepler arasındadır. Kahvaltılardan başlayarak sıcakladığınız anlara kadar her adımda muhteşem lezzet sofralarınıza konuk olacak!

Çay denildiği zaman aklınıza artık Didi gelecek! Bu muhteşem içerik sayesinde yaz aylarında kaybettiğiniz vitamini ive minerali de buz gibi lezzetli soğuk çaydan alma imkanını elde edebilirsiniz. 

Soğuk çay sayesinde içeriğinin lezzeti ile değil aynı zamanda muhteşem kalitesi ve rayihası ile de memnun bırakmaktadır. Şuana kadar tattığınız en sevilen en memnun bırakıcı lezzetlerden biri tarafınıza sunulacak! 

Aromanın bu muhteşem yapısı sizi etkisi altına alacak! Bu muhteşem aroma sayesinde güne yeniden başlama ve kaybettiğiniz enerjinizi de telafi etme fırsatını elde edebilirisiniz. Buzdolabında soğutun ve lezzetin tadını çıkarın. Kendinizi Karadeniz çay bahçelerinde hissedeceksiniz!

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.