logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Coca Cola Şekersiz Pet 1 L
  • resm Coca Cola Şekersiz Pet 1 L

Coca Cola Şekersiz Pet 1 LAdet Fiyatı : 27,01 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 324,01 TL
Birim Fiyat: 27,00 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Coca Cola Şekersiz Pet 1 L

Coca Cola Zero Pet 1 Lt

Yaz aylarının vazgeçilmez serinletici tatlarından birisi olan Coca Cola Zero gazlı içecekler arasında belki de en çok tercih edileni ve en çok sevileni. Özellikle de formuna dikkate eden ve yediklerine dikkat eden kişiler tarafından ürün piyasaya çıktığı andan bu yana büyük bir talep görüyor. Üstelik aşina olduğunuz ve severek tükettiğiniz Coca Cola lezzetinden hiçbir ödün vermeden yalnızca şeker ilavesiz içeriğiyle.

Coca Cola Zero’nuun bu kadar çok talep görmesinin arkasında yatan nedense diğer gazlı içeceklerde bulunan yüksek şeker oranının bu üründe olmaması. Bizim Toptan online alışveriş sitesinde uygun fiyatlarla satışa sunulan Coca Cola Zero Pet 1 Lt ile hem serinleyip hem de fit kalabilirsiniz. Çünkü Coca Cola Zero sıfır şeker özelliği ile herhangi bir kalori hesabı yapmadan gönül rahatlığıyla meşrubatınızı içebilirsiniz.

İş yerinde, akşam yemeklerinde, spor salonunda kısacası nerede olursanız olun Coca Cola Zero pet 1 Lt’nin kolay kullanımlı şişesi sayesinde dilediğiniz zaman serinleyebilir ve küçük molalar verebilirsiniz.   

Siz de 1 litrelik Coca Cola Zero’nun kullanışlı pet şişeli ürününü denemek için Bizim Toptan online alışveriş sitesinin uygun fiyatlarıyla sipariş verebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.