logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Coca Cola Cam Şişe 24'lü 200 ml

Coca Cola Cam Şişe 24'lü 200 ml
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Coca Cola Cam Şişe

Coca Cola cam şişe ile içeceğinize nostaljik bir duruş kazandırabilirsiniz. Cola son dönemlerin en sık tercih edilen ve lezzet bakımından da vazgeçilmez bir yere sahip olan meşrubatları arasında yer alıyor. Bu muhteşem lezzet sayesinde en kısa sürede nitelikli bir içeceği sofralarınıza dahil edebilirsiniz.

Cola yemeklerin genel lezzetini etkilemeden muhteşem bir ferahlık sunuyor. Bu eşsiz formül sayesinde uzun bir gün ardından kişisel zamanınızı taçlandırma imkanını elde edeceksiniz. Bu harika süreç sizi de muhteşem şekilde etki altına alacak!

Özellikle uykulu olduğunuz ve enerjinizin dip noktaya yaklaştığı anlarda coladan yardım alarak hem uykunuzu belirli bir süre daha erteleme hem de enerjisini daha yüksek seviyeye çıkarma imkanını elde edebilirsiniz. Bu etkiyi içerdiği makul dozdaki kafein sayesinde sunduğu da görülüyor.

Tercihen soğuk tüketmelisiniz. Yazın özellikle sıcak günlerde serinlemek istediğiniz zaman cola size harika bir dost olacak. Hem sofraların hem de kişisel eğlence zamanlarının en vazgeçilmez unsurlarından biri olduğu da net şekilde görülüyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.