logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Çizmeci Time Wafer Master Fındıklı 65 g
  • resm Çizmeci Time Wafer Master Fındıklı 65 g

Çizmeci Time Wafer Master Fındıklı 65 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Çizmeci Time Wafer Master Fındıklı 65 g

Çizmeci Time Wafer Master Fındıklı  

Fındık hemen herkesi sevdiği çerezler arasında yer alırken aynı zamanda ise çizmeci time wafer master fındıklı ile buluştuğunda son derece güzel ve paylaşılması zor bir ürün haline gelmiş oluyor.

Bu atıştırmalık aynı zamanda tatlı ihtiyaçlarınızı bastıracak ve de sizleri son derece mutlu edecek tatlılardan biri olacaktır. İçerisindeki krema fındıklı krema dolgusu ile dışındaki çıtır bisküvi kaplaması ile damaklarınızda şenlik yaratacak bir tatlıdır. Aynıca zaman da boyutları işe bir kişi için son derece yeterli olacaktır.

Evinize misafir geldiğinde çayın yanına bu ürünü çıkarttığınızda gelen misafirlerinizde bu atıştırmalıkları yerken son derece mutlu olacaklardır. Bu sebeple tutan tatlı krizi risklerine karşı veya gelen misafirler açısından mutlaka evinizde Çizmeci Time Wafer fındıklıyı eksik etmeyin. Son derece sevilen bu tatlıyı aynı zamanda çocuklarınıza atıştırmalık olması açısından da yedirebilir ve onları da mutlu edebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.