logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Cihanser Eski Kaşar 350 g

Cihanser Eski Kaşar 350 gAdet Fiyatı : 119,90 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 1438,80 TL
Birim Fiyat: 119,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Cihanser Eski Kaşar 350 g

Cihanser Eski Kaşar

Cihanser Eski Kaşar 350 Gr.Eğer bu akşam yemekte fırında makarna yapma fikriniz varsa, makarnanız Cihanser Eski Kaşar’sız olmaz. Lezzetiyle sofranızın kalitesini üste çıkaracak olan Eski Kaşar, domates çorbanızın üzerine de çok yakışacak.

Kahvaltıda kaşarlı omletinizin içinde ya da tostunuzun arasında eriyip giden Cihanser Eski Kaşar, çocuklarınıza da peyniri sevdirebilmenizin en güzel yolu olabilir.

Cihanser Eski Kaşar paketiyle tüm yemeklerinizde ve sofralarınızda yer almaya hazır sizi bekliyor. Kahvaltı sofranızın en zengin yanı ve yemeklerinizin lezzetinin sırrı Cihanser Eski Kaşar olacak.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.