logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Cif Krem Amonyaklı Yüzey Tem. 500 ml

Cif Krem Amonyaklı Yüzey Tem. 500 mlAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Cif Krem Amonyaklı Yüzey Tem. 500 ml

Cif Krem Amonyaklı 500 Ml

İçerisinde milyonlarca mikro partikül barındıran Cif Krem Amonyaklı en zor kirlerin dahi yüzeyden hemen ayrılmasını sağlıyor. Amonyağın temizleyen ve parlatan gücü ile geliştirilmiş olan ürün hem mutfakta hem de banyoda kullanıma uygun.

Çizmeden ve yüzeye zarar vermeden kirlerin temizlenmesini sağlayan Cif Krem Amonyaklı aynı zamanda yüzeyin eski parlaklığına yeniden kavuşmasını sağlıyor. Ocakta ve aspiratörde biriken yağ lekelerini çıkarmak için de tercih edebilirsiniz.

Amonyaklı krem temizleyici Bizim Toptan internet mağazasının krem temizleyiciler kategorisinde yer alıyor. Açılır kapanır kapağa sahip pet ambalajda 500 ml ürün bulunuyor. Ekonomik boy olan temizleyici partikül bırakmadan hızlı ve kolay temizlik sunuyor. İnternet mağazasında aradığınız tüm temizlik malzemelerini bulabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.