logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Cif Çamaşır Suyu Katkılı Yüzey Temizleyici 750 ml

Cif Çamaşır Suyu Katkılı Yüzey Temizleyici 750 mlAdet Fiyatı : 63,90 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 766,80 TL
Birim Fiyat: 63,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Cif Çamaşır Suyu Katkılı Yüzey Temizleyici 750 ml

Cif Ultra Hijyen Çam Su Katkılı 750 Ml

Cif temizlik konusunda kendisini ispatlamış bir markadır. Temizlik ürünlerimizde aradığımız kalite evde sağladığımız hijyen için oldukça önemlidir. Bu nedenle temizlik malzemesi satın alırken daima en iyi markalardan satın almak isteriz. Cif’in özelleştirilmiş formülleriyle içeriğini daima kaliteli tutmasıyla oluşturduğu güven çok tercih edilmesini sağlamıştır.

Cif Ultra Hijyen Çam Su Katkılı 750 Ml evinizin hemen her köşesinde kullanabileceğiniz bir temizlik maddesidir. Evinizin her alanında kullanabileceğiniz bu maddeyi gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. İçerdiği yoğun temizleyicilerle evinizin ferah ve hijyen kokmasını sağlar.

Evinizin her yerinde kullanabileceğiniz Cif sayesinde bir temizlik maddesiyle birçok yerin temizliğini sağlayabilirsiniz. Böylelikle hem tasarruf hem de hijyen elde etmiş olursunuz. Çam ağaçlarının o yoğun ve hoş kokusunu evinize taşıyarak güzel bir atmosfer yakalayabilirsiniz. Uzun süredir bekleyen, derinlemesine etki etmiş lekeleri bile Cif ile çıkarabilirsiniz.

Cif Ultra Hijyen Çam Su Katkılı 750 Ml ürününe online satış sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Hızlı ve güvenilir bir teslimle dilediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.