logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Cappy Karışık Meyve Nektarı 1 L
  • resm Cappy Karışık Meyve Nektarı 1 L

Cappy Karışık Meyve Nektarı 1 LAdet Fiyatı : 29,90 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 358,80 TL
Birim Fiyat: 29,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Cappy Karışık Meyve Nektarı 1 L

Cappy Meyve Suyu Karışık 1 Lt

Cappy Meyve Suyu Karışık, zengin içeriği sayesinde yıl boyunca sevdiğiniz meyvelerin tadından uzak kalmamanızı sağlıyor.

330 ml’lik teneke ambalajda sizlere sunulan ürün; elma, portakal, limon, üzüm ve şeftali konsantresinden üretiliyor. İçerisindeki meyve oranı en az %50 olan ürün bünyesinde yüksek miktarda A vitamini barındırıyor. Magnezyum, potasyum ve kalsiyum açısından zengin olan ürünün 100 ml’i 47.9 kcal enerji içeriyor.

Güneş ışığına maruz kalmayacağı bir ortamda muhafaza edilmesi tavsiye edilen karışık meyveli soğuk içecek vücuttaki su dengesinin korunmasına yardımcı oluyor. Pratik kutu tasarımı sayesinde kolayca taşınabilen ürünü; evde, piknikte, okulda, iş yerinde rahatça tüketebilirsiniz. Ürün, pastörize edildiği için kapağı açılmadığı sürece son tüketim tarihine kadar tazeliğini ve besin değerlerini koruyor.

Cappy Meyve Suyu Karışık ürününü Bizim Toptan internet mağazasında meyve suyu kategorisi altında satışa sunuluyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.