logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Burcu Garnitür Cam 570 g

Burcu Garnitür Cam 570 gAdet Fiyatı : 27,50 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Burcu Garnitür Cam 570 g

Burcu Cam Garnitür 570 GR

Burcu Cam Garnitür tamamen doğal ve katkısız garnitürdür. Kolay bir şekilde hazırlayarak yemeklerinize katabileceğiniz garnitürler ile eşsiz bir lezzet yakalayabilirsiniz. Bezelye, havuç ve patatesin içerisinde yer aldığı garnitür kavanozlarında 570 gramlık garnitür bulunmaktadır.

Et yemekleri için de ideal olan garnitürler ile dilerseniz salatalarınızı da lezzetli hale getirebilirsiniz. Cam kavanozu sayesinde güvenilir ve uzun ömürlü bir kullanım sağlayan Burcu Cam Garnitür kavanozları açılır kapanır özellikleri sayesinde pratiklik sağlar.

Konserve kategorimizde yer alan Burcu Cam Garnitür siparişlerinizi Bizim Toptan internet mağazası üzerinden verebilir ve adresinize kadar teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. Garnitür hazırlamak için zaman harcamak yerine hazır garnitür kullanarak zamanınızı değerlendirebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.