logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Burcu Domates Salçası 830 g

Burcu Domates Salçası 830 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Burcu Domates Salçası 830 g

Burcu Domates Salçası 830 Gr

Domatesin içerisinde bulunan aktif madde likopen, kalp-damar hastalıkları ve kanser hastalığına iyi geliyor. Ayrıca likopen maddesinin kemikleri geliştirdiği ve cildi güzelleştirdiği biliniyor. Lifli bir yapıya sahip olması açısından domates farklı türevleri olan bir üründür. Burcu Domates Salçası bu özellikleri itibariyle yemeklere lezzet katan bir yapıya sahiptir.

Burcu Domates Salçası, sulu ve kuru yemeklerde sıklıkla kullanılan bir üründür. Besin değeri yüksek ancak kalori değeri azdır. Tek başına kullanıldığında şişmanlatıcı etkisi yoktur. Makarnalara lezzet veren sosların yapımında, çorbalarda ve sulu yemeklerde lezzet vermek amacıyla sıklıkla tercih edilir.

Bizim Toptan internet mağazası salça kategorisinde 830 Gr kutu halinde satışa sunulan ürünü uygun fiyatlarla hemen sipariş edebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.