logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Burcu Büfe Tipi Mayonez 550 g
  • resm Burcu Büfe Tipi Mayonez 550 g

Burcu Büfe Tipi Mayonez 550 gAdet Fiyatı : 23,50 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 282,00 TL
Birim Fiyat: 23,50 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Burcu Büfe Tipi Mayonez 550 g

Burcu Büfe Tipi Mayonez 550 Gr

Burcu firması tarafından üretilmiş olan bu mayonez nitelikli ve lezzetli yapısı ile dikkat çekiyor. Temelde yumurta, limon ve küçük aroma vericilerden oluşan bu sosun dünya çapında ne derece sık kullanıldığı görülmektedir. Modern beslenme alışkanlıklarının etkisi ile ülkemizde de sıklıkla tercih edilmektedir.

Hazırladığınız hamburgerlere, sandviçlere yeni bir lezzet katmak isteyen kişiler için en uygun seçimlerden biri olacaktır. Burcu marka güvencesi ile lezzet artık bir araya getirilmiştir!

Burcu büfe tipi mayonez ile ekonomik seçimler ve lezzet bir araya gelecektir. Bu harika ürün sosislilerden hamburgerlere kadar harika bir şekilde kullanılabilmektedir. Burcu firmasının üretmiş olduğu her bir ürün gibi bu üründe de gerekli olan tüm kalite ve sağlık denetimleri gerçekleştirilmiştir. Onay almayan ürünler kesinlikle kullanıma ve satışa sunulmaz.

Mayonez satın alımı sırasında Burcu markası tercih edilerek yerli, üretime de katkı sağlanmış olur. Kalite, lezzet ve yerli üretim unsurlarının bir araya getirilmesini istiyorsanız Burcu markası sizin için harika bir fırsat olacaktır!

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.