logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Burcu Bezelye 4,25 kg

Burcu Bezelye 4,25 kgAdet Fiyatı : 139,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Burcu Bezelye 4,25 kg

Burcu Bezelye 4250 gr

Burcu bezelye ürünü birbirinden lezzetli yemekler hazırlamanıza yardımcı oluyor! Tazecik bezelye taneleri hem tadı hem besleyiciliğiyle tadanları memnun bırakacak! Tarladan sofralara taşınan ve Türk geleneğinde önemli bir yeri olan bezelye ile çeşit çeşit yemekler yapmanız mümkün!

Konserve bezelye evde pratik, lezzetli ve sağlıklı besinler tüketmek isteyenler için idealdir! Doğal ve katkısız olarak üretilen bu ürün rahatlıkla yemeklerde kullanılabilir. Konserve bezelye ürünleri hazırlanışları aşamasında birçok güvenilir işlemden geçmektedirler. Bu da daha lezzetli ve besleyici olmalarını sağlar.

Üretimleri pratik şekilde pişirilebilmelerine yönelik olarak gerçekleşmektedir. Günümüzde özellikle sağlıklı besinleri hazırlamak için vakit bulmakta zorlanan kişiler hem yararlı hem hızlı biçimde pişirilebilen ürünlere yönelmektedirler. Konserve içine konmasıyla bezelyeler tarladan toplandıkları zamanki tazeliklerini ve besin değerlerini korurlar.

Başka sebzelerle beraber hazırlanabilir, et yemeklerinin yanında özellikle garnitür olarak servis edilebilir. Patatesli havuçlu bezelye, etli bezelye gibi farklı yemekleri konserve bezelye ile hazırlayabilirsiniz. Pilavın içine katılarak da kullanımı yaygındır! Ürün 4250 gramlık konserve kutusunun içinde satılır ve lezzetini uzun süre korur.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.