logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Bref Power Aktive Çam Single Adet
  • resm Bref Power Aktive Çam Single Adet

Bref Power Aktive Çam Single AdetAdet Fiyatı : 39,95 TL
Koli Fiyatı (10 Adet) : 399,50 TL
Birim Fiyat: 39,95 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Bref Power Aktive Çam Single Adet

 

Bref Pine Power Aktive Wc Blok

Tuvaletin temizliği için uzun uğraşlar vermeniz gerekmiyor. Çok daha pratik ürünleri kullanarak tuvalet temizliğini ve hijyen koşullarını sağlayabilirsiniz. Kullanabileceğiniz ürünlerden biri de Bref Pine Power Aktive Wc Blok olabilir. Bu ürün klozette bakteri ve mikrop oluşmasını engelliyor.

Bref Pine Power Aktive Wc Blok ferah ve hoş bir kokuya sahip. Sifonun her çekilmesinde hoş koku tüm tuvalete ve banyoya yayılır. Temiz ve ferah koku ile birlikte hijyenik bir temizlik de mümkün olabilir. Pas ile kireç oluşumunu önleyen ürün her klozet modeline uygun bir tasarıma sahip.

Bu ürünü Bizim Toptan internet mağazasının oda tuvalet kokuları kategorisi içerisinden temin edebilirsiniz. Sadece tek tıkla ihtiyaç duyduğunuz ürünler kapınıza kadar geliyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.