logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Bizim Pudra Şeker 250 g
  • resm Bizim Pudra Şeker 250 g

Bizim Pudra Şeker 250 g


Adet Fiyatı : 5,75 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 68,95 TL
Birim Fiyat: 5,75 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 31.07.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Bizim Pudra Şeker 250 g

Bizim Pudra Şeker 250gr

Bizim pudra şeker sayesinde mutfaklarda enfes tatlılar pişiyor! Tatlı sevenlerin en çok tercih ettikleri ürünlerden biri olan pudra şekerinin Türk yemek kültüründe ayrı bir yeri vardır. Pudra şekerinin kullanım alanı çok geniştir ve birçok tatlıya o eşsiz tadıyla ayrı bir lezzet katar!

Bizim pudra şekeri ürünü topaklanmıyor ve tatlılara çok iyi kıvam verme özelliğine sahip! Kurabiyelerden, keklere, çöreklerden sütlü tatlılara kadar birçok üründe pudra şekeri ile lezzet şöleni sunabilirsiniz! Kendiniz, çocuklarınız, sevdikleriniz için harika tatlılar yaratmak elinizde!

Pudra şekeri yalnıza tatlıların değil meyve salatalarının da tacı! Meyve salatasını yemesi daha keyifli hale getirmek için pudra şekeri en iyi yöntemlerden biridir! Özellikle çocukların meyveye alışması adına zaman zaman pudra şekerinin eşsiz lezzetinden yararlanabilirsiniz!

Pudra şekeri sayesinde birçok farklı tatlı denemesi yapabilirsiniz. İçine katıldığı tatlara özgün bir tat getiren pudra şekeri soslarda da kullanılabilmektedir. Yalnızca lezzet açısından değil görüntü bakımından da oldukça faydalı! Tatlılarınızı pudra şekeri ile çok çekici bir görünüme kavuşturmanız mümkün!

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.