logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Bizim Mutfak Tavuk Bulyon 120 g

Bizim Mutfak Tavuk Bulyon 120 g
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 29.01.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Bizim Mutfak Tavuk Bulyon 120 Gr

Yemeklerinize lezzet katabilmek için en uygun seçenekler Bizim Mutfak tarafından sunuluyor. Bulyonlar ile adeta sıradan yemekleri muhteşem bir aroma ile birleştirebilirsiniz. Sağlamış olduğunuz bu muhteşem lezzetin yanı sıra sağlığınızı olumsuz yönde etkileyecek herhangi bir unsurun olmayacağından da emin olabilirsiniz. Bizim Mutfak bu konuda sağlık koşullarında global standartlara uymaya büyük önem vermektedir.

Bizim Mutfak bu bulyonların içerisinde gerçekten tavuk eti kullanmaktadır. Adeta evde hazırlamış olduğunuz bulyonların çok daha lezzetli ve kolay hali olarak piyasaya sürülmüştür. Lezzet konusunda muhteşem bir seviyeye erişmek isteyen kişilerin ilk olarak göz atması gereken fırsatların başında kesinlikle tavuk bulyonları gelir.

Bizim Mutfak Tavuk Bulyon 120 Gr seçenekleri tek tek satışa sunulmuş olsa da dilerseniz toptan da satın alabilirsiniz. Her iki kullanım için de fiyatların piyasada yer alan tutarlardan çok daha makul olduğu net bir biçimde görülmektedir. Bizim Toptan firmamız bu konuda oldukça hassas bir şekilde hizmet vermektedir. Alışverişinizi tamamladıktan sonra siparişiniz evinize kadar eksiksiz bir biçimde getirilecektir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.