logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Bizim Mutfak Mercimek Çorbası 72 g
  • resm Bizim Mutfak Mercimek Çorbası 72 g

Bizim Mutfak Mercimek Çorbası 72 gAdet Fiyatı : 19,90 TL
Koli Fiyatı (72 Adet) : 1432,80 TL
Birim Fiyat: 19,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Bizim Mutfak Mercimek Çorbası 72 g

Bizim Mutfak Mercimek Çorbası 72 Gr (12 Adet)

Bizim Mutfak Mercimek Çorbası 72 Gr (12 Adet) sayesinde sofralarınıza lezzetli bir çorba koymak için dakikalar içerisinde hazırlığınızı tamamlayabilirsiniz. Bu harika lezzetin ortaya çıkarılması için sadece doğal materyallere yer verilmektedir. Siz de lezzetli ve besleyici bir çorba hazırlamak isterseniz Bizim Mutfak sizin için en doğru alternatiflerden bir tanesi olacaktır. 

Mercimek çorbası kış aylarının vazgeçilmez alternatiflerinden bir tanesidir. Bu harika besleyici çorba içinizin ısınmasına ve gün boyunca kaybettiğiniz enerjinin yeniden elde edilmesini mümkün kılacaktır. 

Çorbanın içerisinde yer alan tahıllardan sebzelere kadar her birinin yerli üretim olması da memnun bırakıyor. Bizim Mutfak arsacılığı ile sofralarınıza yerli üretimin en nitelikli mahsullerini dahil edebilirsiniz. 

Sadece su ekleyin ve çorbanızın hazırlanması için ısınmaya bırakın. En sıkışık olan günlerde dahi evinizde hazır bir yemeğiniz olmasını isterseniz bu çorba kurtarıcınız olacak. Tadına bakan davetlileriniz dahi memnuniyetini ifade edecek!

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.