logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Bizim Margarin Kase 250 g

Bizim Margarin Kase 250 g
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Bizim Margarin Kase 250 Gr

Bizim Margarin Kase 250 Gr ile kahvaltılarınıza ve yemeklerinize lezzet katma imkanını elde edebilirsiniz. Bu harika lezzeti yakalamak için özel biri bitkisel karışım kullanılmıştır. Muhteşem rayihası ile yemeklerinizin hayranlık uyandıracak bir lezzete bürünmesi de mümkün kılınıyor.

Margarin hamur işlerini yumuşacık bir doku ile bütünleştirecektir. Tatlarında bir ağırlaşma olmadan yumuşak ve lezzetli dokunun oluşturulması için bu ürün ile imkan verilmektedir. 

Bizim markası yerli üretim konusunda büyük bir çaba sarf etmektedir. Kalitesi ile dikkat çeken bu ürüne erişirken aynı zamanda yerli tarıma ve imalata da destek vermiş olacaksınız. Gösterilen kalite seviyesi denetimlerden geçirilerek ve onay alınarak tamamlanmaktadır.  

Margarin sadece yemeklerinizde değil aynı zamanda tatlılarınızda da kullanılabilir. Bizim markası sizin yemeklerinizin muhteşem biri hale gelmesi için harika bir fırsat sunmaktadır. Mutfağınızda bulunan tüm tarifler Bizim ile daha da lezzetli ve eşsiz bir hal alacaktır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.