logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Besler Mutfak Osmancık Pirinç 10 kg

Besler Mutfak Osmancık Pirinç 10 kgAdet Fiyatı : 424,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Besler Mutfak Osmancık Pirinç 10 kg

Besler Osmancık Pirinç 10 Kg

Türk mutfağının en sevilen tatlarının başında kesinlikle pirinç geliyor. Glisemik endeksi yüksek olmasına rağmen ülkemizde her yaş gurubu tarafından severek tüketiliyor.

Besler sizin için pirinç satın alımı sırasında kullanabileceğiniz en verimli markaların başında geliyor. Besler Osmancık pirinç ile hazırlanan yemeklerin lezzet konusunda rakip kabul etmediğini de belirtmeliyiz! Hem lezzetli hem de sağlıklı seçim yapmak isteyen kişiler için Besler en uygun markaların başında gelir.

Besler Osmancık Pirinç 10 Kg paketlenmiş ve satışa sunulmuştur. Öncelikle markayı denemek isteyen kişiler için daha ufak paketlenmiş olan çeşitleri de yer alıyor. Bizim Toptan tüm ürünlere ihtiyacınız dahilinde erişim sağlayabilmeniz için gerekli olan ürün skalasını oldukça geniş tutuyor. Siz de Bizim Toptan aracılığı ile siparişlerinizi sorunsuz bir biçimde verebilirsiniz. Bu siparişler evinize kadar problemsiz şekilde gönderilecek!

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.