logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Besler Mutfak Nohut 2,5 kg

Besler Mutfak Nohut 2,5 kg


Adet Fiyatı : 50,90 TL
Koli Fiyatı (6 Adet) : 305,40 TL
Birim Fiyat: 50,90 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 29.06.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Besler Mutfak Nohut 2,5 kg

Besler Mutfak Nohut 2,5 Kg

Hem lezzeti hem de besin değerleri ile sağlıklı bir gıda olan nohut kalite düzeyi yüksek markaların ürünleri arasından tercih edilebilir. Besler Mutfak Nohut güvenle tüketebileceğiniz ürün çeşitleri arasında yer alıyor. Hem vitamin hem de mineral yönünden zengin olan bu gıdayı siz de düzenli aralıklarla tüketmelisiniz.

Ana yemek olarak hazırlanan nohut, aynı zamanda birçok farklı lezzete katkı olarak da tercih ediliyor. Özellikle nohut salatası bunlar arasında en meşhur olanı.

Bu ürün Bizim Toptan güvencesiyle üretilmektedir. Mutfağınızdan eksik etmemeniz gereken nohut ambalaj içerisinde 2,5 kg olarak yer alıyor. Bu ürünü Bizim Toptan internet mağazasının nohut kategorisinden temin edebilirsiniz. Tek tıkla adresinize ulaşmasını sağlamanız mümkün.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.