logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Besler Mutfak Nohut 1 kg

Besler Mutfak Nohut 1 kg


Adet Fiyatı : 18,50 TL
Koli Fiyatı (15 Adet) : 277,50 TL
Birim Fiyat: 18,50 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 26.05.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Besler Mutfak Nohut 1 kg

Besler Mutfak Nohut  1Kg

Nohut baklagiller arasında hem uygun fiyatı hem de oldukça faydalı yapısı ile dikkat çeker. Anadolu mutfağının vazgeçilmez öğesi olan bu baklagil içerisinde yer alan protein seviyesi oldukça yüksektir. Et yemekten hoşlanmayan kişiler için harika bir vegan alternatif olacaktır. Bunun yanı sıra etli yemeklerde de sıklıkla kullanılır ve sofraların vazgeçilmezi haline gelmiştir.

Kiler kısmının vazgeçilmez öğesi olan nohut sayesinde sofranızı zenginleştirebilirsiniz. Uygun fiyatlı yapısı ile her bütçeye hitap eden bu ürünü Bizim Totan’dan satın alarak daha uygun fiyata mal etme fırsatını yakalayabilirsiniz. Sipariş vermenizin hemen akabinde tüm ürünleriniz kapınıza kadar gelecektir. Besler nohut ile sipariş teslimatı sonrasında lezzetli yemekler hazırlayabilirsiniz.

Besler Mutfak Nohut  1Kg paketler halinde satılan bu ürün özel bir şekilde paketlenmiştir. Uzun süreli bir muhafaza devresi olması için hava almayacak şekilde paketlenmiştir. Siz de satın aldıktan sonra hava olmayacak şekilde güneş görmeyen yerlerde muhafaza etmelisiniz. Bu şekilde herhangi bir aksaklık olmadan yapısına zarar gelmeden uzun süre boyunca tüketebilirsiniz. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.