logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Besler Mısır Özü Yağı 18 l

Besler Mısır Özü Yağı 18 l
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Besler Mısırözü Yağı

Sağlıklı beslenme ve yemeklerin lezzetlerinin artması konusunda Besler mısırözü yağı doğru bir seçim olacaktır. Hem yemeklerin hem de ara sıcakların olmazsa olmazlarından biri olarak karşımıza çıkar. Kaliteli bir içeriğe sahip olmasının yanı sıra aroması da oldukça hafiftir.

Yalnızca yemekler değil kızartmalarda da yaygın olarak kullanılan yağ, herkesin damak zevkine hitap edebilecek bir lezzettir. Üretim ve dolum süreçlerinde son derece titiz hareket eden Besler, ortaya en iyi sonucun çıkmasına zen gösterir.

Hafif, aromatik ve aynı zamanda lezzetli bir mısırözü yağı arıyorsanız eğer, mutlaka tercih edebilirsiniz. Dayanıklı ambalajı sayesinde muhafaza edilmesi de pratiktir. Güneş ışığından uzak tutulması halinde ise kullanım ömrünü korur.

Hafif içeriği sayesinde mısırözü yağı yemekler ve kızartmalarda kullanıma uygundur. Tamamen organik ve doğal içeriklerden hazırlanmış olmasının yanı sıra hijyen açısından da dikkat edilerek paketlenmiştir. Yemeklerin, kızartmaların ve hatta salataların aromasını veren en önemli parçalardan biri yağlardır. Bu aşamada ise Besler mısırözü yağı her zaman ilk tercihler arasında gösterilir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.