logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Besler Küp Şeker 360'lı 750 g

Besler Küp Şeker 360'lı 750 g


Adet Fiyatı : 21,90 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 11.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Besler Küp Şeker 360'lı 750 g

Besler Küp Şeker 360Lı 750 Gr

Kahvaltı sofralarından başlayarak günlük hayatın herhangi bir anına kadar sirayet etmiş olan şeker kullanımı sırasında kaliteden yana tercihinizi yapın. Bu noktada şeker pancarından üretilen şekerlerin tercih edilmesi sağlık bakımından çok daha tercih edilebilir bir etki gösteriyor. Özellikle glukoz şurubundan imal edilen ürünlerin piyasaya sürülmesi yerli üretimin önemini bir kere daha vurguladı.

Besler firması şeker pancarından ve şeker kamışından üretim yapan muhteşem içeriği ile dikkat çekiyor. Siz de kısa bir zaman dilimi içerisinde Besler şeker siparişinizi sorunsuz bir biçimde verebilirsiniz. Bu noktada tek yapmanız gereken Bizim Toptan üzerinden sepetinizi oluşturmak.

Bizim Toptan firmasının benimsemiş olduğu temel politika kesinlikle en uygun fiyata en yüksek kaliteyi elde etmek! Seçilen ürünlerin her biri tam da bu nedenle sorunsuz bir şekilde evinize kadar gönderilecek. Süreç ile alakalı tek bir sorun dahi yaşamadan alışverişiniz ek bir ücret talep edilmeden evinize gönderilir. Besler Küp Şeker 360Lı 750 Gr ürün satın alımınız da aynı sistem kapsamında size teslim edilir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.