logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Barilla Makarna Farfalle Tonde Fiyonk 500 g

Barilla Makarna Farfalle Tonde Fiyonk 500 gAdet Fiyatı : 33,50 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Barilla Makarna Farfalle Tonde Fiyonk 500 g

Barilla Mak. Farfalle Tonde Fiyonk 500 gr.

İtalyan markalarından biri olan Barilla mak. Farfalle tonde fiyonk 500 gr. Fabrika ortamında hamurun ince şeritler halinde kesilip, fiyonk haline getirilmesiyle üretilmiştir. Türk geleneksel lezzetleri arasında da yer alan makarna çeşitleri, akşam ve öğle yemeklerinde ara sıcak olarak tüketilen gıda ürünleri arasındadır.

15 ile 25 dakika arasında kaynar suya atılarak, haşlanma yöntemiyle pişirilen Barilla farfalle tonde makarna, isteğe ve arzuya göre soslar ya da çeşitli baharatlarla marina edilebilir. Ana yemeklerin yanında salata ya da fırında da farklı pişirme yöntemleriyle kullanılan makarna, isteğinize göre farklı şekillerde tüketilir. 

İtalya’nın 1 numaralı markası olarak bilinen Barilla makarna çeşitleri istediğiniz zaman bizim toptan mağazalarında kuru gıda ve makarna bölümlerinde bulabileceğiniz ürünler arasındadır.

Keyifli akşam yemeklerinde ve öğle aralarında ara sıcak olarak tüketebileceğiniz, birbirinde farklı şekillerde makarnalar, bizim toptan mağaza reyonlarında. Mağazamızdan sipariş edebilir ya da internet üzerinden alabilirsiniz. Gıda ve gıda ürünleri için toptan mağazalarımızdan, toptan alışveriş yapabilirsiniz. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.