logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Aytaç Yağlı Siyah Zeytin (2XS) 351-380 10 kg

Aytaç Yağlı Siyah Zeytin (2XS) 351-380 10 kgAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Aytaç Yağlı Siyah Zeytin (2XS) 351-380 10 kg

Ürün Adı: Aytaç Yağlı Siyah Zeytin (2XS) 351-380 10 Kg

İçindekiler: Siyah zeytin, mısır yağı, tuz.

Alerjen Uyarısı: Belirtilmemiş

Menşei: Türkiye

Üretici: NAMLI ZEYTİNLERİ TİC. VE SAN. LTD.Ş

Gıda İşletmecisi ve adresi: BİZİM TOPTAN SATIŞ MAĞAZALARI A.Ş. Kuşbakışı Caddesi No: 19 Altunizade / Üsküdar / İstanbul

İşletme Kayıt Numarası/Onay Numarası: TR-16-K-001995

Net Miktar: 10 Kg e

Enerji ve Besin Öğeleri Tablosu (Beslenme Bildirimi): Enerji ve Besin Öğeleri 100 g için Enerji (kJ/kcal)1535/367 Yağ (g)37 - Doymuş Yağ (g)6,3 Karbonhidrat (g)2,3 - Şekerler (g)0.0 Protein (g)1.5 Tuz (g)4,8

Ürün açıklamaları: (Özel muhafaza ve/veya kullanım koşulları.): Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Bombajlı ve sızıntılı kutuları satın almayınız. Kapağı açıldıktan sonra buzdolabında muhafaza ediniz.

Ürün Bilgilerinin Kullanımı Hakkında: İnternet sitemizde ve diğer tüm online satış kanallarımızda satışa sunulan her bir ürün için ürün açıklamaları kısmında yer verilen ürün etiket bilgileri ve ürün görselleri; ilgili ürünün tedarikçileri tarafından Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.ye iletilen en güncel bilgileri içermektedir. Teslimi gerçekleştirilen ürünlerin etiket bilgileri ve görselleri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler/görseller arasındaki farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.