logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Aytaç Piliç Sosis Kokteyl 350 g

Aytaç Piliç Sosis Kokteyl 350 gAdet Fiyatı : 50,50 TL
Koli Fiyatı (6 Adet) : 303,00 TL
Birim Fiyat: 50,50 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Aytaç Piliç Sosis Kokteyl 350 g

Aytaç Piliç Sosis Kokteyl

Kahvaltıyı sadece peynir ve zeytin ile atlamak iştahınızı kapatır. Bunun yerine özel atıştırmalıklar ile zengin hale getirmenizde fayda var. Mesela jambonlar ya da sosisler, kahvaltının daha zevkli ve lezzetli hale gelmesine olanak sağlar.

Kahvaltı masalarına Aytac¸ pilic¸ sosis kokteyl eklenebilir. Hızlı bir şekilde hazırlanan sosisler, yediden yetmişe herkesin beğenisini toplayacaktır. İster sade ister soslu olacak şekilde kahvaltı masalarını şenlendirecektir.

Hızlı bir şekilde hazırlanan Aytac¸ pilic¸ sosis kokteyl için tavanızı hazırlamanız gerekir. Tava üzerinde kısa sürede kızarır ve servise hazır hale gelir. Hatta öncesinde şekillendirmek için üzerine çizikler atabilirsiniz.

Sadece kahvaltılar için değil öğlen atıştırmalıklarında dahi kullanılabilir. Soğuk sandviçlerin içerisine sosis eklenebilir. Farklı olarak makarnalara da eklenen sosisler, başta çocukların olmak üzere herkesin beğenisini toplayacaktır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.