logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Aytaç İkili Fırsat Paketi (Sucuk+Salam) 420 g

Aytaç İkili Fırsat Paketi (Sucuk+Salam) 420 gAdet Fiyatı : 56,50 TL
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Aytaç İkili Fırsat Paketi (Sucuk+Salam) 420 g

Aytaç İkili Fırsat Paketi - Sucuk & Salam -

Aytaç İkili Fırsat Paketi Sucuk &salam   sayesinde kahvaltı sofralarının şarküteri adımını tamamlayabilirsiniz. Salam ve sucuktan oluşan bu paketin üretim aşamasında kullanılan etlerden baharat seviyesinin dengeli yapısına kadar her alanda takdir alan bir lezzet söz konusudur.

Sucuk salam içeren bu fırsat paketi ile sadece kahvaltılarınızın değil aynı zamanda sandviçlerinizin ya da pizzalarınızın da vazgeçilmez parçasını bulmuş olacaksınız.

Aytaç sayesinde hem etin güvenilirliği ve lezzetinden hem de kullanılan baharatların kalitesinden emin olarak şarküteri ürünü tüketme fırsatını yakalayabilirsiniz. sofranızda yer alan lezzet seviyesini bu paket ile bir segment daha üst seviyeye çekebilirsiniz.

Lezzet ve sağlıklı seçimler konusunda hassas olan kişiler için ideal paketlerdendir. Aynı zamanda çok yönlü şekilde kullanılması ve dahil olduğu tüm yemekleri ve aperatifleri lezzetli biri hale getirmesi de pratik ama leziz atıştırmalıklar hazırlamak için fırsat sunuyor!

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.