logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Aysan Salatalık Turşusu No:0 1,6 kg

Aysan Salatalık Turşusu No:0 1,6 kgAdet Fiyatı : 79,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Aysan Salatalık Turşusu No:0 1,6 kg

Aysan Salatalık Turşusu No: 0 1750 GR

Aysan Salatalık Turşusu içerisinde 1750 gramlık salatalık turşusu bulunuyor. Doğal sebzelerin salamura adı verilmekte olan tuzlu ve asitli bir çözeltide bekletilmesi ile elde edilen turşular tamamen hijyenik şekilde üretilmektedir.

Sade olarak tüketebileceğiniz besleyici ve lezzetli salatalık turşularını yemeklerinizde de kullanabilirsiniz. İyi bir meze olabilen salatalık turşularını kumpir, salata ve tostlarınızın içerisine koyarak hazırladığınız yemeklerin daha lezzetli hale gelmesini sağlayabilirsiniz.

Türk damak tadına uygun geleneksel bir tat olan turşuların siparişlerini verebilmek istiyorsanız turşu kategorimizi ziyaret edebilirsiniz. 1750 gramlık ekonomik olan salatalık turşularınızın siparişini Bizim Toptan internet mağazası üzerinden vererek siparişlerinizin kapınıza kadar gelmesini sağlayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.