logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Aysan Karışık Turşu 5 kg

Aysan Karışık Turşu 5 kgAdet Fiyatı : 106,90 TL
Koli Fiyatı (2 Adet) : 213,80 TL
Birim Fiyat: 106,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Aysan Karışık Turşu 5 kg

Aysan Karışık Turşu  5 Kg

Salamura olarak temin edilen turşular farklı sebzelerden hazırlanır. Örneğin salata, havuç ve lahana en yaygın olanlar. Hepsini bir arada görmek isteyenlere de alternatifler eşlik eder. Mesela Aysan karışık turşu ile bu soruna çözüm getirilmiştir. Ve tüm aranılan sebzeler ile kavuşmanıza olanak sağlanmıştır.

Özenle seçilen sebzeler, tuz ile sirke karışımı ile harmanlanır. Bu karışım turşunun özünü oluşturur. Asit yapı ile sebzeler yumuşar ve tüketimi kolay hale gelir. Aysan turşu üretiminde bu detayları dikkate alır. Ve çıkan sonuç müşterilerinden tam puan almasına etki eder.

Taze sebzeler turşu için temin edilir. Mevsime göre seçilen sebzelerin sirke ile tuzla tanışması sağlanır. Salamura ile turşu formuna getirilir. Sebzeler hafif ekşi yapısı ile sofraların baş köşesinde yerini alır. Yani turşular lezzet sofralarına renk katacaktır.

Adı üstünde karışık olarak temin edilir. Sarımsak, havuç, lahana ve salatalık belirgin bir şekilde içerisinde boy gösterir. Sofralara eklenen sebzeler beğeniye göre seçilebilir. Örneğin kimisi havuç kimisi lahana tercih eder ve zevkle tüketmeye başlar.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.