logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Aysan Biberiye Turşusu 13 kg

Aysan Biberiye Turşusu 13 kg
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Aysan Biberiye Turşusu 13 Kg

Turşu geleneksel sofralarımızın en temel öğesidir. Özellikle lezzetli yapısı ve iştah açan kokusu ile son dönemlerin en sevilen seçeneklerinden biri de biberiye turşusudur. Mevsiminde toplanan ürünlerin harika şekilde işlemden geçirilmesi ve kavanozlanması ile lezzet artık çok daha yakınınızda!

Aysan biberiye turşusu 13 kg sofraların vazgeçilmez öğeleri arasında yer alıyor. Siz de en kısa sürede Aysan güvencesi ile bu harika lezzetten istifade edebilirsiniz. Özellikle sunulan lezzet kalitesinin doğal içerik ile desteklenmesi de verimliliği artırmaktadır.

Biberiye turşusu kurarken evde bir türlü oranı tutturamıyorsanız sizin için özel olarak hazırlanan ve lezzeti ile de göz dolduran bu olanaktan anında istifade edebilirsiniz. Aysan sizin için verimliliğin, doğal lezzetin ve aynı zamanda sağlıklı aperatiflerin adresi olacaktır. Kullanılan tüm ürünlerin yerli mahsul olması da dikkat çekmektedir.

Turşunun bağırsak florasına sunmuş olduğu katkı göz önünde bulundurulduğu zaman ne derece yararlı olduğu daha net şekilde anlaşılmaktadır. Özellikle bağışıklık sistemini güçlü tutmak isteyen kişiler için en nitelikli seçimlerden bir tanesi olacaktır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.