logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Arko Classic Yağlı Krem 12'li 20 ml

Arko Classic Yağlı Krem 12'li 20 ml

3 Adet üzeri 65,01 TL

Paket Fiyatı (12 Adet) : 65,01 TL 71,37 TL
Birim Fiyat: 5,42 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 18.10.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Arko Classic Yağlı Krem 12'li 20 ml

Arko Classic Yağlı Krem

Özellikle el bakımında tercih edilen krem çeşitlerinden biri de Arko Classic Yağlı Krem oluyor. Balmumu içeren özel bir formül ile üretilen krem yumuşak bir cilde sahip olmak için tercih edilebilir. Ürün düzenli olarak kullanıldığında pullanma, kuruma ve tahriş gibi çeşitli cilt sorunlarının oluşmasını engelliyor.

Arko Classic Yağlı Krem cildin düzenli nem ihtiyacını karşılayabileceğiniz bir üründür. Ciltte kuruma ve kurumaya bağlı çatlak oluşumunu engellemeye yardımcı olur. Günde 2 defa ellerinize sürerek gerekli bakımı yapmanız öneriliyor.

Ambalaj içerisinde ürün bulunuyor. paket şeklinde kullanıma sunulan bu ürünü Bizim Toptan internet mağazasının krem ve losyon kategorisi içerisinden temin edebilirsiniz. Çantanızda ya da arabanızda taşıyarak ihtiyaç duyduğunuz her an kullanabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.