logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Akdağ Doğal Kaynak Suyu 5 L
  • resm Akdağ Doğal Kaynak Suyu 5 L

Akdağ Doğal Kaynak Suyu 5 LAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Akdağ Doğal Kaynak Suyu 5 L

Akdağ Doğal Kaynak Suyu 5 Lt

Mutlu sabahlara vesile olan doğal kaynak suları kahvaltı masalarının en çok tercih edilen sularından biridir.  Akdağ Doğal Kaynak Suyu 5 Lt:  Hem taze hem de lezzetli olan kaynak suyu her kesim tarafından tercih edilmektedir. Susuzluğu giderip, enerji vererek, canlılar için bir hayat alanı oluşturur. 

Çeşitli kaynaklardan toplanarak oluşturan kaynak suları birçok fayda sağlar. Yemeklerden önce ve sonra içeceğiniz kaynak suyu sizi rahatlatarak, ferahlamanızı sağlayacaktır. Kendine özgü lezzeti ve tadıyla geçmişten günümüze birçok kişinin tercihi konumundadır.

Temiz ve taze su içmek isteyenler için en güzel çözüm yollarından biridir. Sofraların temel ihtiyaçlarından biri olması sebebiyle hemen hemen her sofrada kaynak suyu bulunmaktadır. Kolay bir şekilde açılan su, hem pratik hem de hızlı bir şekilde içme fırsatı sağlar. 

Birçok faydası bulunan kaynak suyu susuzluğu gidererek lezzetli bir tat sunmaktadır. Taze ve temiz olması tercih edilecek nedenler arasındadır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.