logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Airwick Fresh Matik Lavanta Kit +1 Yedek Adet

Airwick Fresh Matik Lavanta Kit +1 Yedek AdetAdet Fiyatı : 359,95 TL
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Airwick Fresh Matik Lavanta Kit +1 Yedek Adet

Aırwıck Fresh Matik Lavanta Kit+1Yedek

    

Matik olarak tasarlanan oda kokuları kolaylık sağlıyor. Kendiniz odalara sıkmak yerine otomatik olarak ayarlamanız ve kullanmanız mümkün. Yani birkaç dakikalık süreler dahilinde matik üzerinden koku yayılmaktadır.

 

Odalarda lavanta kokularını tercih edenlere Airwick markası gösterilmekte. Markanın bu koku üzerine matik üretimine yer verdiği açık durumda. Yani otomatik oda parfümünün lavanta özlü olacak şekilde tasarlanması söz konusudur. Satın almak isteyenlere de Aırwıck Fresh Matik lavanta Kit+1 yedek olarak sunuluyor.

 

Adı üstünde yedekleri ile elinize ulaştırılması esas alınır. Bu anlamda fırsat ürünleri arasında yerini almıştır. Yedeği ile beraber son derece makul fiyatlardan satışa hazır durumda. Özellikle de sürekli olarak oda parfümü kullananların dikkatini çekiyor. Ayrı ayrı oda parfümü almak yerine yedekli olanlar avantajlı gelecektir.

 

Bizim Toptan’a giriş yapanlar yedekli olarak sunulan ürünü satın alabilir. Örneğin özellikleri ve fiyat bilgisi dahilinde fikir sahibi olacaksınız. Hemen arkasından da siparişe geçilebilir. Piyasanın altında olan fiyatlar sayesinde avantajlı olacağınız açık durumda.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.