logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ace El ve Matik Çamaşır Suyu Ultra 4x4 L

Ace El ve Matik Çamaşır Suyu Ultra 4x4 LAdet Fiyatı : 318,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ace El ve Matik Çamaşır Suyu Ultra 4x4 L

Ace Çamaşır Suyu El Ve Matik Profesyonel 4 Lt ( 4 Adet )

Çamaşır suyunun hünerlerini bilmeyen yok. Evlerimizin ve iş yerlerimizin hemen her köşesinde maksimum hijyen için çamaşır suyundan iyisi de yok. 

Bakteri ve mikroplara kaşı mücadelemizde her daim imdadımıza yetişen çamaşır suyu, tüm kir ve izlerden daha inatçı. Banyolarda, mutfaklarda tüm yüzeylerde üst seviye bir temizlik için en ideal ürünler arasında. Tertemiz ve konforlu bir yaşam alanı sunuyor.

Çamaşırlarımızda oluşan ve bir türlü geçmeyen lekeler için de mutlak bir çözüm olarak sık sık çamaşır suyuna başvuruyoruz. Üzerinde çıkmayan lekeler oluşmuş severek kullandığımız açık renkli kıyafetlerimizden, örtülerimizden, nevresimlerimizden vazgeçmemize hiç gerek yok. Çamaşır suyu sayesinde bunların hepsi tarihe karışıyor. 

Çamaşırlarınız ve banyo, mutfak yüzeyleriniz yepyeni görünsün, ilk günkü gibi olsun istiyorsanız çamaşır suyu her zaman elinizin altında olmalı. Hem el bezlerinizde hem de çamaşır makinelerinizde kullanım özelliği olan Ace Çamaşır Suyu El ve Matik Profesyonel 4Lt (4 Adet)’yi rahatlıkla kullanabilirsiniz. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.