logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ace El ve Matik Çamaşır Suyu Ultra 2 L

Ace El ve Matik Çamaşır Suyu Ultra 2 LAdet Fiyatı : 44,90 TL
Koli Fiyatı (10 Adet) : 449,00 TL
Birim Fiyat: 44,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ace El ve Matik Çamaşır Suyu Ultra 2 L

Ace El ve Matik Normal 2 Lt

Hijyenik bir temizlik için ihtiyaç duyabileceğiniz çamaşır suyu çeşitleri arasında Ace El ve Matik Normal de bulunuyor. Pratik bir şekilde kullanabileceğiniz ürünü sulandırarak geniş yüzeylerin temizliğinde de kullanabilirsiniz. Fayanslar, beyaz çamaşırlar, havlular ve daha pek çok alanda hijyen amaçlı kullanılabilir.

Ace El ve Matik Normal pamuklu ve keten kumaşların temizliğinde kullanıma uygundur. Ancak çamaşırlarda mutlaka sulandırılarak kullanılması gerekir. Yıkanabilir tüm yüzeylerde hijyenin yanı sıra parlak bir görünüm de sunar.

Ambalaj içerisinde 2 litre ürün bulunuyor. Bu ürünü Bizim Toptan internet mağazasının çamaşır suyu kategorisinde bulabilirsiniz. Evinizin ya da işyerinizin temizliği için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm ürünler sadece bir tıkla kapınıza kadar geliyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.