logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Teremyağ Paket 250 g

Teremyağ Paket 250 g
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Teremyağ Paket 250gr

Yemeklerinizin lezzetinde kullandığınız yağ büyük rol oynar. Yiyen herkesin tadını uzun süre aklından çıkaramayacağı bir pilavın en büyük sırrı Teremyağ Paket.

Teremyağ Paket 250 gr hem yemeklerinizde hem kahvaltılarınızda kullanılabilir. Teremyağ tereyağının eşsiz lezzetini tüm yemeklerinizde alabilmeniz için üretildi. Çabucak eriyen kıvamı sayesinde kahvaltı sofralarınızda da lezzetli reçellerinizle iyi bir ikili olacak.

Gerçek bir tereyağı lezzetini size yaşatabilecek olan Teremyağ Paket, oda sıcaklığında eriyebilecek yumuşak kıvamı sayesinde, kullanımlarınızı daha da kolay bir hale getirir. İstediğiniz tüm yemeklerde kullanabileceğiniz gibi, kahvaltı sofralarınızda balın en iyi arkadaşı olur.

Teremyağ dolap içerisinde kaldığında da   kolayca muhafaza edilir ve kullandığınız tüm yemeklerde lezzetinden ödün vermeden tadını gösterir. Buzdolabında muhafaza edip kullandığınızda da kaşığınıza kolayca gelecektir. Bir kaşık Teremyağ ile yemeklerinizi bambaşka lezzetlerle hem ailenize hem de misafirlerinize sunabilirsiniz. Sırrınızı kimseye söylemek zorunda değilsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.