logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Teremyağ Kase 500 g

Teremyağ Kase 500 g
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Teremyağ Kase 500 Gr

Buram buram teremyağ kokusu lezzetli yemeklerin ilk adımı diyebiliriz. Teremyağ kase 500 gr yemeklerin içinde apayrı bir lezzet verir. İster pilav yaparken ister kahvaltıya harika lezzetli bir sahanda yumurta yaparken teremyağ hep yanınızda.

Teremyağ kullanım alanları boyundan büyük. Küçük bir parçası bile yayıla yayıla girdiği her yemeğe ayrı bir lezzet katıyor. Bu lezzeti bir kere tadanlar da bir daha vazgeçemiyor.

Hem kahvaltıların hem de akşam yemeklerinin göz bebeği teremyağ, yemeklerden sonra da midenizde yerini almak için hazır. Tatlılara, kurabiyelere de harika tadını bırakan teremyağ, tatlıların kıvamını da çok güzel yapıyor.

Teremyağ, sofralarda gönüllere taht kuran eşsiz bir lezzete sahip. Küçük bir parçası bile büyük tatlar yakalamanıza yardımcı oluyor. Maharetli ellerden çıkan yemeklere kendi maharetlerini katarak, harika lezzetlerle buluşmanız için elinden geleni yapıyor. İstediğiniz her öğünde teremyağı, hem hafif hem de lezzetli yemeklerle sofranızda yerini alıyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.