logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Sütaş Süzme 500 g

Sütaş Süzme 500 gAdet Fiyatı : 87,50 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Sütaş Süzme 500 g

Sütaş Süzme 500 Gr

Beyaz peynirin en yeni versiyonlarından olan süzme peynir seçenekleri yumuşacık dokusu ile dikkat çekmektedir. Ekmeğin üzerine sürmek ya da sandviçlerde kullanmak için en doğru tercihlerden biri olacaktır. Siz de harika lezzet ile muhteşem bir peynir dokusunu bir arada elde edebilmek için doğru yerdesiniz. 

Sütaş süzme beyaz peynir ile muhteşem aromaya en nitelikli şekilde erişim sağlayabilirsiniz. Siz de muhteşem bir tasarımdan en nitelikli şekilde istifade edebilmek için doğru noktada bulunuyorsunuz. Beyaz peynir gibi süt ve süt ürünleri alanında en nitelikli ürünler en doğal ortamda hazırlanandır. 

Sunum yaparken dilerseniz sebzeler ile ya da çörekotu gibi baharatlar ile daha zengin bir hale getirme imkanınız da bulunuyor! Üzerine gezdirilen zeytinyağı ile verimliliği doruk noktasına çıkarabilirsiniz!

Süzme beyaz peynir sayesinde salatalarınızı da daha nitelikli bir hale getirebilirsiniz. Bu harika ürün kalitesi sizi de etki altına alacaktır. Muhteşem bir tasarımdan istifade ederken aynı zamanda besleyici değer konusunda da hassassanız bu konuda da istekleriniz karşılığını bulacaktır!

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.