logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Sütaş Labne 400 g

Sütaş Labne 400 gAdet Fiyatı : 69,50 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Sütaş Labne 400 g

Sütaş Labne

Sütaş Labne kahvaltılarınızın, yemeklerinizin ve tatlılarınızın vazgeçilmez unsurlarından bir tanesidir. Yumuşacık dokusu ve harika rayihası ile rakip tanımıyor. 

Labne üretim süreci içerisinde serbest dolaşan ineklerlin harika bir rayihaya sahip olan sütleri kullanılıyor. Labne peynirin üretim aşamasında harika bir dokunun oluşması için büyük bir özen gösterilmektedir. 

Peyniri sevmeyen kişilere dahi peynir dokusunu sevdirecek bir kalite ve lezzete sahip olduğundan emin olabilirisiniz. Sütaş kalitesi ve verimliliği ile bu konuda marka olan seçeneklerden bir tanesidir. 

Kahvaltılarınızda bir peynir türü olarak ya da tatlılarınızda bağlayıcı bir lezzet olarak kullanabilirsiniz. Tuz seviyesi oldukça düşük olduğu için tuz konusunda hassas olan ve tüketimden sakınan kişiler için de uygun bir seçenek olacaktır. Aceleniz olan günlerde bir ara öğün hazırlayabilmek için ekmeğin üzerine ince bir katman sürmeniz dahi lezzetin tadına varmak için yeterli olacaktır!  

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.