logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Solo Peçete 100'lü

Solo Peçete 100'lüAdet Fiyatı : 30,90 TL
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Solo Peçete 100'lü

Solo Süper Peçete 100Lü

Solo peçete sektöründe en sık tercih edilen ve kalitesi ile de göz kamaştıran seçenekler arasında yer alıyor. Özellikle günlük hayatta emiciliği ve yumuşak yapısı ile kullanımı daha kolay hale getirdiği de fark ediliyor. Yapısının çok katlı bölümleri ile daha emici ve daha ekonomik bir duruş sergilediği de net şekilde oluşturulmuştur.

Solo Süper Peçete 100Lü olarak satışa sunulmakta ve sizin için günlük hayatı kolaylaştıracak seçenekleri içerisinde bulundurmaktadır. Sofralarda, günlük hayatta ve çantalarda en zor aşamaları tertemiz hale getirmek için muhteşem bir seçim olacaktır. Hem yumuşak hem hesaplı sloganı ile satışa çıkarılan bu ürün sizin için kalitenin sembolü olacaktır.

Peçete satın alırken Bizi Toptan tarafından hazırlanan oldukça makul fiyatlı listeye göz atmayı ihmal etmemelisiniz. Bu süreç içerisinde tek bir tık ile alışveriş sepetinizi oluşturabilirsiniz. Hem ürünlerin temin edilmesi hem de gönderimi bazında tek bir aksaklığın dahi oluşmaması için büyük bir çaba sarf edilmektedir. Siz de hızlı ve güvenli şekilde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.