logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Sera Streç Film 300x45 8 Micron 300 m

Sera Streç Film 300x45 8 Micron 300 mAdet Fiyatı : 199,96 TL
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Sera Streç Film 300x45 8 Micron 300 m

Sera 300 x 45 cm 8 Mikron Streç Film 

Hemen herkes evin de pişen yemekleri günlük olarak tüketmekte zorlanır ve de artan yemekler kalır bunları muhafaza etmek ise son derece önemlidir. Çünkü muhafa edilmediği noktada dolap kokusu alır ve de yemeğin tadı bozulur bu sebeple hava aldırmayacak şekilde güzelce ağzı kapatılmalı ve dolaba öyle koyulmalıdır. Bu noktada ise yardımımıza streç filmler koşmaktadır.

Sera 300x45 cm 8 Mikron streç film yemeklerinizi muhafaza etme konusunda son derece işinize yarayacak ve de yemeklerinizin tadının bozulmasını engelleyerek ertesi günde tüketebilmenize olanak tanıyacaktır.

Aynı zamanda yapılan yemeklerin hava aldırmasını önlediği için bayatlamasının da önüne geçecek ve ertesi güne taze bir şekilde tüketmenizi sağlayacağından yerken de lezzeti kaybolmayacak ve besin değerleri ölmeyecektir. Bu sebeple yemeklerinizi muhafaza ederken kesinlikle streç filmle hava almasını engellemeli ve ona göre muhafaza etmelisiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.